OTP Startup Program: OTP Group обрала 9 учасників

 

Дев'ять стартапів матимуть можливість співпрацювати з OTP Bank Угорщина у рамках другої міжнародної акселераційної програми OTP Startup Program. Протягом трьох місяців учасники на стадії росту та масштабування зможуть протестувати інтеграцію своїх продуктів або послуг з банківськими технологіями і переконатися в їх відповідності продуктам та ринку, а в подальшому розраховувати на довгострокове співробітництво.

Всього заявки надіслали 310 компаній з 65 різних країн світу. 30 кращих команд взяли участь у дводенному відбірковому таборі, який пройшов у Будапешті в січні цього року, де учасники змогли більш детально представити свої проекти, а також отримати широкі можливості для знайомства і спілкування з потенційними спонсорами та наставниками з OTP Bank Угорщина.

Як результат, професійне журі обрало 9 найбільш перспективних стартапів, які матимуть можливість взяти участь у тримісячній акселераційній програмі. З березня по травень стартапи матимуть можливість розвивати пілоти своїх проектів, реалізованих спільно із банком, та проаналізувати наскільки послуги та продукти релевантні для банківської сфери.

Заявки можна було подати у таких напрямках:

  • удосконалення інструментарію аналізу даних та аналітики;
  • клієнтський досвід;
  • внутрішня ефективність;
  • відкриті банківські дані та безпека;
  • інновації в продуктах;
  • проривні банківські рішення, що не відповідають перерахованим вище категоріям.

9 команд з 6 країн (Німеччини, Австрії, Болгарії, Угорщини, Великобританії та Словаччини) розпочнуть роботу на початку березня за підтримки OTP Bank Угорщина. Протягом 3 місяців на учасників чекають 3 тематичні тижні навчання, семінарів та індивідуальних консультацій.

Демо-день – фінал, де команди презентуватимуть результати, відбудеться 23 травня 2019 року.

Більш детальну інформацію про програму можна отримати за посиланням: www.otpstartup.com.

Акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «КУА «ОТП Капітал» та ТОВ «ОТП Лізинг».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Twitter, YouTube, Instagram, Telegram та Viber.

Опубліковано: 5 Березня 2019