OTP Bank розробив для своїх клієнтів оптимальні варіанти зменшення щомісячних платежів за кредитами

 

OTP Bank розробив для своїх клієнтів оптимальні варіанти зменшення щомісячних платежів за кредитами. Окрім стандартних схем (відстрочка погашення тіла кредиту, зміна графіка погашення, збільшення терміну), банк пропонує позичальникам додатковий варіант, за яким їм надається можливість відстрочити виплату відсотків за кредитом з використанням адаптаційного графіку платежів. Цей графік передбачає різке зниження щомісячної суми платежу з подальшим поступовим її збільшенням. При цьому рішення про реструктуризацію приймається банком протягом 2-3 днів, а її максимальний термін може досягати півтора роки. Усе, що необхідно зробити клієнту - це звернутися до Довідкового центру за телефоном окремої «гарячої» лінії і домовитися про зустріч з банківським менеджером, який запропонує йому нові, комфортні умови платежів за кредитом.

Як зазначає начальник управління роздрібного бізнесу OTP Bank Олексій Руднєв, реструктуризація - це не інструмент тиску банку на позичальника, а можливість для клієнта зменшити навантаження на свій сімейний бюджет до прийнятного рівня. «Сьогодні ситуація з ростом обмінного курсу національної валюти негативно позначається на бюджеті більшості родин в Україні, і достойно вирішити цю проблему ми можемо тільки спільними зусиллями. Саме тому OTP Bank зайняв проактивну позицію в питанні реструктуризації. Ми розробили для наших клієнтів прозорі, прості й стандартні рішення з реструктуризації боргу і запропонували їм свою допомогу у разі необхідності. До позичальників, які скористалися нашою послугою з реструктуризації кредитів і не мають простроченої заборгованості, ніякі штрафні санкції з боку банку не застосовуються. Крім того, зміна умов погашення кредиту в рамках реструктуризації не вплине негативно й на кредитну історію клієнта. OTP Bank з розумінням і лояльністю ставиться до проблем кожного позичальника і завжди готовий піти йому назустріч, запропонувавши найбільш прийнятний для нього варіант зменшення щомісячних платежів за кредитом. При цьому дуже показовим є той факт, що на пропозицію банку щодо реструктуризації уже відгукнулися клієнти з рівнем прострочення понад 90 і навіть 120 днів», - підкреслює Олексій Руднєв.

АТ «ОТП Банк» – універсальний банк, визнаний лідер фінансового сектору України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу (з річним обсягом продаж до 30 млн. грн.). На українському ринку він має стійку репутацію інноваційної структури, що пропонує споживачам продукти найвищої якості.

Згідно даних АУБ, станом на 1 січня 2009 року OTP Bank є 7-м найбільшим вітчизняним банком за розміром активів і обсягами кредитного портфеля. Нині банк обслуговує  понад 270 тисяч клієнтів. Його мережа філій на території України об’єднує 24 філії, 180 відділень і 22 представництва.