Інвестиційний фонд ОТП Інвест+ успішно провів залучення коштів

 

У грудні 2014 року відбулося розміщення інвестиційних сертифікатів фонду «ОТП Інвест+», за результатами якого компанії «ОТП Капітал» вдалося залучити у фонд інвестиції обсягом 8,55 млн. грн. терміном на рік з цільовою прибутковістю 35% річних.

Нагадаємо, стратегія фонду «ОТП Інвест+» відмінно зарекомендувала себе, забезпечивши своїм інвесторам дохідність на рівні 28,2% за підсумками 2013 року і 30,5% у 2014 році.

«Звичайно, в процесі бюджетування на початку року ми планували залучити більше коштів, але, виходячи з поточної ситуації в країні та на фінансовому ринку, такий результат є задовільним, особливо враховуючи, що йдеться про інвестування на 1 рік. Сподіваємося, що 2015 рік стане роком стабілізації в України, що зробить довгострокове інвестування для клієнтів більш привабливим. Зі своєї сторони, ми продовжимо пропонувати цікаві інвестиційні інструменти, дохідність яких перевищуватиме депозитні ставки», - зазначив Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Стратегія фонду «ОТП Інвест+» передбачає використання облігацій внутрішньої державної позики та інших інструментів грошового ринку, для отримання дохідності, вищої за депозитну, при низькому рівні ризику. Наступне розміщення цього фонду відбудеться вже у грудні 2015 року.

Дізнатися більше про фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Інформаційний центр АТ «ОТП Банк»: 044 490 0 500 (у Києві).

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 30.09.2014 р. складають 180,3 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 12 Січня 2015