Фонд «ОТП Інвест» розрахувався з інвесторами: + 30,5% за рік

 

Компанія «ОТП Капітал» здійснила викуп інвестиційних сертифікатів фонду «ОТП Інвест» у інвесторів. За рік компанія збільшила заощадження клієнтів фонду на 30,5%, що значно перевищило ставки по банківських депозитах за аналогічний період. Загальний обсяг виплат склав близько 16,2 млн грн.

«Наші інвестори залишилися задоволеними прибутковістю фонду «ОТП Інвест». Ми продовжуємо добру традицію і знову пропонуємо розміщення коштів на наступний рік в аналогічний продукт з цільовою дохідністю 35% річних», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу і продажів компанії «ОТП Капітал».

У грудні 2014 року здійснюється залучення коштів у фонд «ОТП Інвест+», який передбачає отримання підвищеної дохідності за низького рівня ризику і консервативної стратегії інвестування. Для досягнення цільової дохідності фондом будуть використовуватися облігації внутрішньої державної позики та інструменти грошового ринку. Інвестиційна стратегія, що базується на цих інструментах, за горизонту вкладення коштів в 1 рік дозволяє заробляти від 30 до 40% річних.

Дізнатися більше про фонд «ОТП Інвест+» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 30.09.2014 р. складають 180,3 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 30 Грудня 2014