ОТП Банк дарує подорож до Монако!

 

З 15 грудня 2014 року ОТП Банк пропонує своїм клієнтам Private Banking – держателям преміальних карток Visa Platinum та Visa Gold взяти участь в акції «Поїздка до Монако».

За умовами акції, здійснивши три або більше покупки по картці Visa Platinum або Visa Gold на загальну суму 5 000 гривень і більше в період з 15 грудня 2014 року по 15 березня 2015 року, учасник отримує можливість виграти головний приз – подрож до Монако. В рамках даної акції також передбачені щомісячні подарунки - 30 тревел-кейсів для найактивніших учасників, які протягом кожного етапу проведення акції здійснять найбільшу кількість розрахунків від 500 гривень по своїй картці Visa Platinum або Visa Gold ОТП Банку.

«Сервісні переваги і лояльність для нас завжди були пріоритетними напрямками розвитку. З цією метою ми активно розвиваємо нові програми та сервіси для клієнтів Private Banking. Цією пропозицією ми хочемо ще раз підкреслити свої наміри безперервно розширювати можливості преміального сервісу і заохотити наших клієнтів», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Отримати більш детальну інформацію про акцію, а також ознайомитися з іншими акційними пропозиціями ОТП Банку можна на сайті.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 17 Грудня 2014