Фонд «ОТП Інвест+» – більше, ніж очікуєш

 

З 1 грудня 2014 року починається продаж інвестиційних сертифікатів фонду «ОТП Інвест+». Умови інвестування максимально прості: термін залучення коштів складає 1 рік, мінімальна сума - 50 000 гривень. Консервативний портфель фонду формуватиметься виключно з державних облігацій та банківських депозитів - наразі використання таких інструментів грошового ринку дозволяє заробляти від 30% до 40% річних. Продаж інвестиційних сертифікатів фонду триматиме місяць, до 31 грудня 2014 року, а загальна емісія фонду буде обмеженою та складає 30 млн грн – минулого року весь обсяг фонду був розміщений завчасно.

Потенційно великий попит на даний продукт пов’язаний з тим, що стратегія фонду добре зарекомендувала себе, показавши вражаючі результати роботи у минулі періоди: 28% річних у 2013 році та більше 30% річних у 2014 році.

«Поточна ситуація на ринку дозволяє нам очікувати близько 35% дохідності на наступний рік. Тому ми раді знову запропонувати інвесторам долучитися до фонду «ОТП Інвест+», який, за досвідом попередніх років, надає можливість отримати значно більшу дохідність, ніж по банківських депозитах», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про фонд «ОТП Інвест+» можна в усіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Інформаційний центр «ОТП Банку»: 044 490 0 500 (у Києві).

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 8 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 30.09.2014 р. складають 180,3 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 1 Грудня 2014