Фонд «ОТП Валютний» підбиває підсумки - 114% прибутку за 1 рік

 

За рік з моменту запуску публічних продажів фонд «ОТП Валютний» демонструє вражаючі результати вЂ• річна дохідність склала 113.84% (станом на 13.11.14). Наразі фонд «ОТП Валютний» є абсолютним лідером за дохідністю з початку 2014 року та випереджає як ставки по банківських депозитах, так і дохідність інших інвестиційних фондів.

Чудовими результатами фонд «ОТП Валютний» завдячує своїй інвестиційній стратегії, що передбачає вкладання коштів клієнтів виключно у валютні інструменти з фіксованою дохідністю – державні облігації та банківські депозити. Крім дохідності, що приносять ці інструменти, активи клієнта зростають ще й на розмір девальвації гривні через те, що їхня оцінка здійснюється за офіційним курсом НБУ. При цьому фонд надає клієнтам можливість щоквартально пред’явити до викупу свої цінні папери та отримати реалізовану дохідність у гривні.

«Сьогодні «ОТП Валютни黠― це одна з небагатьох можливостей інвестувати гривню у досить великих обсягах у валютний інструмент та ще й фактично за курсом НБУ. Фонд дозволяє клієнтам заробляти на девальвації гривні та показує більшу дохідність у валюті, ніж більшість валютних депозитів. Наша пропозиція цього інструменту рік тому виявилась надзвичайно своєчасною і ми раді, що зберегли та примножили кошти наших клієнтів» – говорить Григорій Овчаренко, генеральний директор компанії «ОТП Капітал», що керує активами фонду.

Дізнатися більше про фонд «ОТП Валютний» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Інформаційний центр АТ «ОТП Банк»: 044 490 0 500 (у Києві).

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 8 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 30.09.2014 р. складають 180,3 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 14 Листопада 2014