ОТП Банк пропонує новий тарифний пакет для корпоративних клієнтів-експортерів

 

АТ «ОТП Банк» вивів на ринок новий тарифний пакет для нових корпоративних клієнтів – ТП «Експортний», сервісне наповнення якого стало результатом аналізу потреб корпоративних клієнтів у розрізі видів діяльності та фінансової активності.

Так, тарифний пакет «Експортний» розроблений спеціально для підтримки діяльності компаній-експортерів із загальним річним обсягом продажів до 400 млн грн. Розуміючи сьогоденні потреби клієнтів та негайно реагуючи на ситуацію, що склалася на валютному ринку, ОТП Банк створив вигідну тарифну пропозицію. Новий тарифний пакет передбачає повну відсутність комісії Банку для операцій з продажу іноземної валюти з будь-якою датою валютування («СПОТ», «завтра» та «сьогодні»), а також знижку за комісіями для вихідних переказів в іноземній валюті.

Користування тарифним пакетом «Експортний» передбачає низку додаткових переваг для компаній - експортерів, а саме:

  • безкоштовне відкриття одного чи кількох поточних рахунків;
  • виконання необмеженої кількості електронних вихідних платежів в національній валюті протягом розрахункового періоду без додаткових комісій;
  • випуск за пільговим тарифом необмеженої кількості корпоративних карток Visa Business / MasterCard Business строком дії 3 роки;
  • безкоштовне зарахування готівкових коштів на поточний та картковий рахунки через сервіс ATM CASH-IN у мережі банкоматів Банку;
  • отримання без додаткових комісій виписок та довідок по рахунку, дублікатів виписок зі строком давності не більше одного року;
  • відсутня плата за підключення та розрахункове обслуговування через систему «OTP online».

А в разі відсутності операцій протягом розрахункового періоду плата за користування Тарифним пакетом не стягується.

«Під час розробки тарифного пакета «Експортний» ми орієнтувалися на реальні потреби компаній-експортерів. Пропонуючи такий цільовий продукт, ОТП Банк прагне надати корпоративним клієнтам переваги для фінансового супроводження  діяльності з поставки продукції та послуг на зовнішні ринки», - зазначила Ольга Байцар, Начальник Управління корпоративних продуктів і сервісу АТ «ОТП Банк».

Детальніше про тарифний пакет «Експортний» та інші пропозиції ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 10 Листопада 2014