Лишилося 5 днів до кінця акційного вкладу «Подвійний» - поспішай отримати вдвічі більше переваг від інвестицій!

 

31 жовтня 2014 року закінчується акційна пропозиція вкладу «ОТП Подвійний», спільного продукту Компанії з управління активами «ОТП Капітал» та ОТП Банку. Тільки до кінця цього тижня всі бажаючі мають можливість отримати підвищену ставку за депозитом та додатковий дохід від інвестицій в інструменти фондового ринку.

Вклад «ОТП Подвійний» передбачає розподілення коштів клієнта порівну у два інструменти: у 3-місячний депозит в ОТП Банку під 22% річних та в інвестиційний фонд на рік, з метою перевищення депозитних ставок на аналогічний період. В інвестиційному фонді будуть використовуватися інструменти з фіксованою дохідністю - банківські депозити та державні облігації.

«Зашилися лічені дні до кінця акційної пропозиції вкладу «ОТП Подвійний», за допомогою якого клієнти мають змогу отримати високу дохідність за вкладами на 3 та 12 місяців. Це також чудова можливість спробувати вкладення у інвестиційний фонд – фінансовий інструмент, що давно став звичним засобом накопичення та примноження коштів у країнах Європи та США», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про вклад «ОТП Подвійний» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Інформаційний центр АТ «ОТП Банк»: 044 490 0 500 (у Києві).

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 8 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 30.09.2014 р. складають 180,3 млн. грн.

З проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua. Ліцензія НКЦПФР АД №075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 27 Жовтня 2014