Private Banking ОТП Банку удостоєний нагороди Luxury Lifestyle Awards

 

Якісні фінансові рішення і практики ведення Private Banking ОТП Банку були відзначені міжнародною премією Luxury Lifestyle Awards, лауреатами якої стають найкращі компанії і бренди класу люкс в країні, в якій представлена дана компанія або бренд.

Наявність персонального менеджера, PB assistance, спеціально обладнаних VIP-центрів обслуговування, пропозиція інвестиційних послуг з управління активами клієнта, консультацій з оподаткування та послуг lifestyle, міжнародних карт класу люкс Visa і MasterCard Platinum, American Express Centurion, а також широкий перелік небанківських послуг в пакеті Private Banking ОТП Банку були високо оцінені журі премії та затверджені міжнародним аудитором.

Під управлінням OTP Private Banking знаходиться понад 4 млрд грн. За останній календарний рік клієнтська база збільшилася на 60%, обсяг коштів під управлінням зріс майже на 50%.

«Добре розуміючи специфіку роботи із заможними клієнтами, ми вибрали стратегію не чекати кризи, а попереджати її постійними змінами та цілеспрямованою роботою над потребами клієнтів. Це дозволило нам навіть в нинішніх турбулентних умовах зберегти активне зростання клієнтської бази та пасивів. Нові клієнти приходять до нас за рекомендацією тих, хто вже оцінив якість і надійність приватного банкінгу з ОТП Банком. І така довіра наших клієнтів для нас – це найвища оцінка», - зазначила Олена Колосвєтова, керівник напрямів Private Banking і Premium Banking ОТП Банку.

Нагадаємо, Private Banking ОТП Банку вже неодноразово визнавався одним із кращих в країні багатьма авторитетними українськими та міжнародними виданнями, серед яких The Banker, Euromoney, Ukrainian Banker Awards, Капітал та інші.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 17 Жовтня 2014