ОТП Капітал - перша компанія з управління активами - член Ліги страхових організацій України

 

Компанія «ОТП Капітал» стала першою компанією з управління активами в Україні, яка набула членства в Лізі страхових організацій України, саморегульованої організації страхових компаній. Страхові компанії є одними з найбільших інституційних інвесторів та потенційними клієнтами компаній з управління активами, що здійснюють управління страховими активами та резервами. Наразі «ОТП Капітал» вже має договори на управління активами з 5 страховими компаніями, а також керує активами першого в Україні unit-linked продукту. Компанія розглядає співпрацю зі страховими компаніями як один з пріоритетних напрямків розвитку свого бізнесу.

«Запрошення до Ліги в якості експертів з інвестиційної діяльності є додатковим визнанням результатів нашої роботи в напрямку управління активами та резервами страхових компаній. Членство в ЛСОУ дасть нам можливість брати участь у роботі організації щодо підвищення ефективності інвестиційної діяльності на страховому ринку України» - говорить Тарас Єлейко, керівник департаменту з питань інвестиційної діяльності «ОТП Капітал».

Згідно з рейтингом журналу «Insurance TOP», за підсумками 2013 року КУА «ОТП Капітал» визнано лідером ринку управління активами страхових компаній.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 8 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 30.06.2014 р. складають 177,7 млн. грн. Ліцензія НКЦПФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 8 Жовтня 2014