Вклад «ОТП Подвійний»: переваги депозиту та інвестиційного фонду

 

З 15 вересня 2014 року «Компанія з управління активами «ОТП Капітал» спільно з «ОТП Банком» пропонують акційний вклад «Подвійний», який об'єднав надійність банківських депозитів та прибутковість інвестиційних фондів. З одного боку, клієнт отримує підвищену ставку за депозитом, з іншого – додатковий дохід від інвестицій в інструменти фондового ринку.

Вклад «Подвійний» дозволить клієнтам отримати 22% річних від 3-місячного депозиту в «ОТП Банку», що є однією з найкращих пропозицій на фінансовому ринку. Щодо інвестиційного фонду, керуючі активами планують перевищити річні депозитні ставки  «ОТП Банку», використовуючи для цього стратегію збереження капіталу, що ґрунтується на використанні інструментів з фіксованою дохідністю: банківських депозитів, державних облігацій, тощо.

«Ми пропонуємо цей гібридний інвестиційний продукт, щоб надати клієнтам не тільки можливість заробити на 5% більше на депозиті, але й спробувати вкласти гроші в інвестиційні фонди. Таким чином, клієнт має змогу отримати високі ставки за вкладами на 3 та 12 місяців, використовуючи провідний європейський досвід інвестування», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про вклад «ОТП Подвійний» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у всіх відділеннях ОТП Банку.

Інформаційний центр АТ «ОТП Банк»: 044 490 0 500 (у Києві).

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 8 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 30.06.2014 р. складають 177,7 млн. грн.

З проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua. Ліцензія НКЦПФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 16 Вересня 2014