ОТП Банк донесе атмосферу фестивалю Sziget за допомогою Інтернет-радіо «Аристократи»

 

Майже 400 тисяч людей щороку відвідують найбільший музичний фестиваль Європи Sziget, який проходить в столиці банківської групи OTP Group Будапешті. Цього року ОТП Банк дає можливість всім українцям, які не можуть відвідати фестиваль, відчути звуки і емоції Сігету за допомогою спеціальної експедиції «Радіо Аристократи».

14, 15 і 16 серпня, о 17 годині, Влад Фісун, ведучий програми «Дозвільне життя» на радіо «Аристократи», і фронтмен гурту «ТНМК» Фагот яскраво розкажуть усім слухачам радіо в онлайн форматі про всі події фестивалю.

Крім того, ведучі зможуть протестувати всі переваги платіжних карт з технологією MasterCard PayPass від ОТП Банку в умовах дозвільного фестивального життя. Як відомо, офіційним платіжним засобом фестивалю Sziget в 2014 році є карти платіжної системи MasterCard® з технологією PayPass™, а також карта, що спеціально випускається на фестивалі Festipay Festivalcard.

ОТП Банк розпочав масовий випуск платіжних карт, що підтримують безконтактну технологію PayPass, ще в 2013 році. Клієнти можуть оформити з цією інноваційною технологією як стандартні банківські карти MasterCard класу Standard, World і Gold, так і ко-брендові карти з МАУ і Shell, а також дебетові карти з кредитною лінією. Технологія PayPass дозволяє здійснювати покупки в один дотик без передачі карти касиру. Крім того, об'єднавши чипову технологію з магнітною смугою, платіжні карти від ОТП Банку забезпечують додаткову безпеку. Ще однією безсумнівною перевагою технології PayPass, підтримуваною ОТП Банком, є можливість випуску карти-стікера, яку можна наклеїти на мобільний телефон, годинник, брелок або будь-який інший предмет і використовувати в якості зручного платіжного інструменту.

Таким чином, фестиваль Sziget в 2014 році покликаний наочно показати досягнення світових платіжних технологій.

Дізнатися новини фестивалю Sziget, а також послухати на дозвіллі дуже якісну музику і оригінальні авторські програми можна на сайті нашого партнера – «Радіо Аристократи» http://aristocrats.fm. Аристократи – це цифрова радіостанція, яка збирає в ефірі і у приймачів кращих людей країни, Аристократів нового часу.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter та на каналі YouTube.

Опубліковано: 12 Серпня 2014