ОТП Капітал - лідер ринку управління активами страхових компаній

 

За результатами 2013 року КУА «ОТП Капітал» визнано лідером ринку управління активами страхових компаній згідно з рейтингом журналу «Insurance TOP». Наразі в компанії підписані договори на управління активами з 5 страховими компаніями. ОТП Капітал не лише управляє активами, але й бере активну участь у розробці інноваційних страхових продуктів. Так, наприкінці 2013 року «ОТП Капітал» та страхова компанія «ТАС» розробили унікальний для українського ринку страхування життя інвестиційний продукт «ТАС-Інвест», що є аналогом популярних у розвинених країнах unit-linked продуктів, які дозволяють клієнту розраховувати на дохід вищий, ніж за банківським депозитом, при цьому мати гарантію повернення вкладеного капіталу.

«Нам приємно отримати таке визнання нашої роботи на страховому ринку. Співробітництво зі страховими компаніями є одним з найбільш пріоритетних та перспективних напрямків нашого бізнесу. Головна мета такої співпраці – значне підвищення дохідності від розміщення страхових резервів та активів», - говорить Тарас Єлейко, керівник Департаменту з питань інвестиційної діяльності «ОТП Капітал».

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться сім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.12.2013 р. складають 189,18 млн. грн. Ліцензія НКЦПФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 6 Серпня 2014