ОТП Капітал: 7 років успіху на фінансовому ринку України

 

26 липня 2014 року компанії з управління активами «ОТП Капітал» виповнилося сім років. У 2007 році компанія стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. За цей час компанія увійшла до числа лідерів ринку управління активами, а її досягнення були неодноразово відзначені як експертами, так і клієнтами. Сьогодні «ОТП Капітал» займає третє місце в Україні за розміром активів та керує активами 7 публічних, 4 венчурних інвестиційних фондів, страхових компаній та недержавного пенсійного фонду загальним обсягом 177,7 млн грн.

«За останні роки було зроблено дуже багато роботи: перейнято та адаптовано європейський досвід управління активами, сформовано повноцінну продуктову лінійку, наші інструменти показують стабільні результати, ми пропонуємо унікальні інвестиційні рішення, але не в наших правилах зупинятися на досягнутому. Наша ціль – стати найбільшою в Україні компанією з управлінням активами, надаючи послуги як фізичним особам, так і корпоративним клієнтам», - говорить Григорій Овчаренко, генеральний директор «ОТП Капітал».

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться сім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.12.2013 р. складають 189,18 млн. грн. Ліцензія НКЦПФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 31 Липня 2014