Фонд ОТП Валютний - найдохідніший в Україні, ОТП Фонд Акцій – у ТОП-5

 

За підсумками першого півріччя 2014 року фонд «ОТП Валютний» став найкращим інвестиційним фондом в Україні за дохідністю з показником 55,70% за шість місяців згідно з рейтингом інформаційного порталу «Investfunds.ua». Ще один фонд під управлінням компанії «ОТП Капітал» - «ОТП Фонд Акцій» - посів 5 місце з доходністю 32,79% за півроку.

Активи фонду «ОТП Валютний» розміщуються лише у валютні інструменти з фіксованою дохідністю, державні облігації та банківські депозити, що забезпечує збереження заощаджень у випадку падіння курсу гривні, а також дає можливість отримати дохідність більшу, ніж за валютними депозитами. Таким чином, фонд не лише захистив інвестиції клієнтів від девальвації, що склала 48%, а ще й заробив у доларі 5,3% (10,9% річних) з початку року.

«ОТП Фонд Акцій» інвестує переважну частину активів в акції українських підприємств та, скориставшись відновленням росту ринку акцій, отримав високу дохідність для своїх інвесторів. Фонд також надає клієнтам абсолютну ліквідність – подати заявку на отримання коштів з фонду можна у будь-який день.

«Нам приємно, що два наші фонди потрапили у п’ятірку найкращих, а «ОТП Валютний» взагалі очолив рейтинг Цей фонд був створений саме для захисту грошей клієнтів від девальвації і чудово виконав свою місію. Навіть не беручи до уваги таку його важливу функцію як страхування валютних ризиків, його 10-11% дохідність у валюті видається також досить цікавою. «ОТП Фонд Акцій» ставить на меті отримання доходу від росту ринку акцій і саме це відбувалося з лютого. Не зважаючи на складну ситуацію на Сході країни, де знаходиться багато підприємств, що розміщують свої акції на фондовому ринку, я вважаю такі інвестиції хоча й ризикованим, але потенційно дуже дохідним інструментом. Як тільки ситуація стабілізується, думаю, ми побачимо ще більше зростання – відтак не варто втрачати можливість інвестувати саме зараз, за низькими цінами» - говорить Тарас Єлейко, керівник департаменту з питань інвестиційної діяльності «ОТП Капітал».

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться сім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.12.2013 р. складають 189,18 млн. грн. Ліцензія НКЦПФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 30 Липня 2014