ОТП Банк: подальший розвиток на ринку споживчого кредитування

 

Постійно працюючи над розширенням своєї мережі споживчого кредитування і задоволенням потреб населення в кредитних коштах, у червні-липні цього року ОТП Банк розпочав співпрацю з такими великими торговельними мережами, як «Комфі» та «Ельдорадо».

Досягнуті партнерські угоди стали логічним продовженням успішної, проактивної роботи ОТП Банку на ринку споживчого кредитування. В цілому, за роки роботи в цьому сегменті ОТП Банку вдалося побудувати та розвинути ефективну модель кредитування, яка вигідно відрізняється найширшою географією покриття POS мережі в Україні, європейськими стандартами обслуговування клієнтів, лояльними умовами за кредитами і розширеною продуктовою лінійкою.

Крім того, ОТП Банк широко представлений на ринку інтернет-магазинів, постійно розробляє унікальні електронні сервіси обслуговування клієнтів. Кількість сайтів партнерів становить понад 300 ресурсів. Серед них - лідери ринку: bt.rozetka.ua, fotos.ua, allo.ua, sokol.ua, deshevshe.net.ua, foxmart.ua.

«ОТП Банк сьогодні є одним з небагатьох банків, який володіє ресурсами для продовження і розвитку своєї кредитної діяльності. У поточних економічних умовах і ситуації на банківському ринку працювати над розвитком кредитування (та й просто кредитувати!) може дозволити собі далеко не кожен банк. ОТП Банк же, завдяки своїй відмінній капітальній позиції та ефективній моделі бізнесу, має намір і надалі виступати фінансовим партнером для українських громадян з тим, щоб за допомогою наших кредитів клієнти могли здійснювати свої плани і покращувати якість життя», - зазначила Уляна Шинкаренко, заступник начальника Управління мережі продажів АТ «ОТП Банк».

Як свідчення знаку якості в цій діяльності, ОТП Банк два роки поспіль (2012 і 2013) перемагав у номінації «Споживчий кредит» з переможним статусом «Фаворит споживачів» за результатами щорічного Конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху» в Україні.

Нагадаємо, показник адекватності капіталу Н2 ОТП Банку на кінець другого кварталу 2014 року склав 14,13% за мінімальної вимоги 10%. Показник поточної ліквідності ОТП Банку на 1 липня 2014 року склав 86,31%, більш ніж у двічі перевищивши норматив, встановлений НБУ (40%).

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 25 Липня 2014