Інвестиційні фонди «ОТП Класичний» та «ОТП Облігаційний» стали спеціалізованими

 

Пайові інвестиційні фонди «ОТП Класичний» та «ОТП Облігаційний» під управлінням КУА «ОТП Капітал» першими в Україні скористалися можливістю, наданою новим Законом України «Про інститути спільного інвестування», та змінили вид з диверсифікованих на спеціалізовані. «ОТП Класичний» став фондом грошового ринку (Свідоцтво НКЦПФР №851-1 від 24.06.2014), а «ОТП Облігаційний» - фондом облігацій (Свідоцтво НКЦПФР № 00079-1 від 24.06.2014). Зміна виду даних інвестиційних фондів дозволить розширити ліміти на інвестування активів фондів, що сприятиме реалізації більш гнучкої інвестиційної стратегії та максимізації їхньої дохідності.

Фонд «ОТП Класичний» є альтернативою ощадним і короткостроковим депозитами з можливістю отримання коштів протягом одного дня без втрати дохідності. Це оптимальне рішення для короткострокового розміщення вільних коштів. Після перетворення на спеціалізований, фонд зробить акцент на розміщення коштів на банківських депозитах.

Фонд «ОТП Облігаційний» є співставним з депозитами строком на 6-12 місяців з можливістю продажу в будь-який робочий день без втрати дохідності. Відтепер фонд сконцентрує увагу на державних та банківських облігаціях.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться сім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.12.2013 р. складають 189,18 млн. грн. Ліцензія НКЦПФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 17 Липня 2014