«ОТП Подвійний+» успішно розрахувався зі своїми клієнтами

 

20 червня 2014 року фонд «ОТП Подвійний+» під управлінням компанії «ОТП Капітал» успішно розрахувався з усіма своїми клієнтами, заробивши для них за рік 23,06%, що відповідає прогнозам минулого року та на 5% перевищує ставку за звичайним строковим депозитом у «ОТП Банку». Загальна сума виплат перевищила 6,5 млн. грн. Таким чином, завершився другий етап виплат по вкладу «Подвійний+», розміщення якого відбувалося у квітні-червні 2013 року.

Наразі ОТП Капітал та ОТП Банк втретє пропонують аналогічний вклад «Подвійний+», у якому об'єднані надійність банківських депозитів та прибутковість інвестиційних фондів. Кошти клієнта розподіляються навпіл: половина йде на 3-місячний депозит під 25% річних, друга – на 12 місяців у консервативний інвестиційний фонд зі стратегію збереження капіталу, що ґрунтується на використанні інструментів з фіксованою дохідністю (депозити, державні облігації). Дохідність фонду очікується на рівні результатів минулого року – приблизно 23%.

«Ми у черговий раз виконали свої прогнози та за рік принесли клієнтам вищу дохідність ніж за депозитами. До кінця червня ми знову пропонуємо цей перевірений інструмент – вклад «Подвійний+». Це м’який перехід від класичних депозитів до інвестиційних фондів, це можливість заробити більше, це крок до європейської практики збереження та примноження коштів. Ми отримуємо справжнє задоволення, пропонуючи клієнтам такий цікавий інструмент та заробляючи для них більше», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про вклад «ОТП Подвійний+» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Інформаційний центр АТ «ОТП Банк»: 044 490 0 500 (у Києві).

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.03.2014 р. складають 187,74 млн. грн.

З проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua. Ліцензія НКЦПФР АД №075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 25 Червня 2014