ОТП Банк в травні перевершив попередні показники приросту депозитів фізичних осіб

 

За підсумками роботи в травні 2014 року депозити фізичних осіб у національній валюті в ОТП Банку збільшилися на 292 млн грн. Таким чином, приріст депозитів фізичних осіб у гривні за місяць склав 13%, що є дуже високим показником, враховуючи динаміку депозитного ринку в Україні.

Загальна сума залучених ОТП Банком в травні нових строкових депозитів і ощадних рахунків у національній валюті перевищила 560 млн грн.

Більше того, кошти фізичних осіб у національній валюті в ОТП Банку порівняно з початком року зросли на 442 млн грн або 20%, що перевищує показники за квітень і свідчить про стабільну роботу фінансової установи та довіру вкладників.

«У квітні ми зафіксували рекордний приплив вкладів фізичних осіб на тлі відтоку депозитів громадян по системі. А наші показники в травні перевершили рекорд квітня, продемонструвавши стабільне зростання депозитного портфеля ОТП Банку», - акцентував Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, за підсумками роботи в квітні 2014 депозити фізичних осіб у національній валюті в ОТП Банку збільшилися на 287 млн грн (+14%). Загальна сума залучених ОТП Банком в квітні нових строкових депозитів і ощадних рахунків у національній валюті перевищила 610 млн грн.

Більш ніж стабільний стан ОТП Банку підтверджується як всіма фінансовими показниками, так і незалежними рейтинговими оцінками. Так, нещодавно незалежне рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» оголосило про підтвердження довгострокового кредитного рейтингу АТ «ОТП Банк» на рівні uaА + зі стабільним прогнозом, що означає, що ОТП Банк характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими компаніями. А в Рейтингу стійкості банків за перший квартал 2014 року, який опублікував портал «Мінфін», ОТП Банк посів 5-е місце серед 55 фінустанов країни.

На сьогодні в ОТП Банку діють спеціальні депозитні пропозиції: Депозит «Прибуткове літо» під 20% річних в гривні і акційний вклад з вільним зняттям та поповненням «Доступні гроші» під 15% річних.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 25 Червня 2014