Підбито підсумки студентського конкурсу «Фінансове планування – успішне майбутнє»

 

Компанія з управління активами ОТП Капітал спільно з КУА Трійка Діалог Україна, КІНТО, Драгон Есет Менеджмент, а також Українською Асоціацією Інвестиційного Бізнесу (УАІБ) визначила переможців студентського конкурсу «Фінансове планування - успішне майбутнє», що тривав протягом квітня-травня 2014 року.

Конкурсантам було запропоновано розробити актуальну для України модель фінансового планування для фізичних осіб, що враховує європейську практику, зокрема, стандарти Директиви ЄС «Про ринки фінансових інструментів» і доступні в Україні фінансові інструменти.

«Розвиток фінансового ринку України залежить від підвищення фінансової грамотності населення та правильного особистого фінансового планування. Тому розробка моделі такого планування для українців, що враховує європейський досвід, є дуже актуальним і важливим завданням, вирішення якого допоможе потенційним інвесторам правильно визначати свої фінансові цілі та досягати їх. Особливо приємно, що молодь активно вивчає фінансові інструменти та серйозно ставиться до свого майбутнього. Активна участь у конкурсі та цікаві проекти тільки підтвердили це», - говорить Григорій Овчаренко, Генеральний директор компанії «ОТП Капітал».

Заявки на участь у конкурсі подали 15 студентських команд та 9 індивідуальних учасників, які представляли Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана, Київський національний торговельно-економічний університет, Київську школу економіки, Чорноморський державний університет ім. Петра Могили, Тернопільський національний педагогічний університет ім. Володимира Гнатюка, Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки.

За результатами конкурсу, перше місце посіла команда №1 Київського національного торговельно-економічного університету у складі студентів 3-го курсу факультету фінансів та банківської справи (спеціальність «Фінансове посередництво») Школьної Марії, Суліма Кирила, Лановенко Оксани та Мечет Катерини, друге місце зайняла команда №4 Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана у складі студентів 4-го курсу Кредитно-економічного факультету Вознюк Тетяни та Залавіна Яна, третє місце посіла команда №9 Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана у складі студентів 4-го курсу Кредитно-економічного факультету Лазоренко Вікторії та Плетньова Ігоря.

Церемонія нагородження переможців конкурсу відбулась 12 червня 2014 року у Києві на науково-практичній конференції УАІБ «Інвестиційний бізнес: долаючи кризи».

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться сім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.03.2014 р. складають 187,7 млн. грн. Ліцензія НКЦПФР АД №075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 20 Червня 2014