ОТП Банк скасував комісію за міжрегіональні вихідні перекази в OTPdirekt на тиждень

 

У зв‘язку з тимчасовими операційними труднощами, які виникли в процесі налагодження роботи нової операційної системи Oracle FLEXCUBE, АТ «ОТП Банк» прийняв рішення скасувати комісії за вихідні перекази в системі OTPdirekt з поточного або карткового рахунку в мережі ОТП Банк за межі регіону/області на період з 16 червня до 20 червня 2014 року.

«Ми розуміємо, що в процесі міграції на нове програмне забезпечення були спричинені незручності для наших клієнтів, зокрема недоступність сервісу дистанційного банкінгу OTPdirekt протягом кількох днів. Ми просимо вибачення у наших клієнтів за такі технічні збої, які, щиро кажучи, не відповідають прийнятим в ОТП Банку стандартам сервісу. Скасування комісії є логічним компенсаційним кроком з боку банку у таких умовах», - відзначив Олег Клименко, начальник Управління розвитку роздрібного бізнесу АТ «ОТП Банк».

Як повідомлялося раніше, починаючи з 7 червня цього року, АТ «ОТП Банк» реалізує фінальний етап впровадження нової операційної системи Oracle FLEXCUBE, яка дозволить ОТП Банку підвищити продуктивність, оптимізувати операції і поліпшити управління ризиками.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 18 Червня 2014