Вклад «ОТП Подвійний+»: удвічі більше переваг від OTP Capital та OTP Bank

 

2 червня 2014 року компанія з управління активами ОТП Капітал спільно з ОТП Банком почали продаж акційного вкладу «Подвійний+», у якому об'єднані властивості та переваги класичного депозиту та інвестиційного фонду. Подібні гібридні вклади користуються попитом у Європі, де вони давно стали більш вигідною альтернативою класичним депозитам. Спираючись на цей позитивний досвід, компанія ОТП Капітал та ОТП Банк ще два роки тому розробили продукт, який поєднав характеристики двох фінансових інструментів – надійність банківських депозитів та прибутковість інвестиційних фондів. З одного боку, клієнт отримує підвищену ставку за депозитом, з іншого – додатковий дохід від інвестицій в інструменти фондового ринку.

За підсумками розміщення у 2012 році клієнти отримали прибуток за депозитом 22% річних і дохід від діяльності фонду в розмірі 18,6%, у 2013 року – 20,5% за депозитом та 23% (очікування) у інвестиційному фонді, що на 5-6% вище середньої прибутковості за банківськими депозитами.

Цього року вклад «Подвійний+» дозволить клієнтам отримати 25% річних від 3-місячного депозиту, що є однією з найкращих пропозицій на фінансовому ринку. Що стосується інвестиційної фонду, то, як і в попередні роки, керуючі фондом планують перевищити річні депозитні ставки протягом 12-місячного періоду інвестицій, використовуючи для цього стратегію збереження капіталу, що ґрунтується на використанні консервативних інструментів з фіксованою дохідністю та низькими ризиками: депозитів, державних облігацій, тощо.

«Вклад «Подвійний+» вже став для нашої групи доброю традицією, за допомогою якої ми надаємо клієнтам можливість заробити більше на депозиті, а також спробувати вкладення в інвестиційний фонд. Фактично клієнт отримує високі ставки за вкладенням на 3 та 12 місяців. Ця унікальна пропозиція безперечно знайде шанувальників серед наших постійних та нових клієнтів і цього року», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про вклад «ОТП Подвійний+» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у всіх відділеннях ОТП Банку.
Інформаційний центр АТ «ОТП Банк»: 044 490 0 500 (у Києві).

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 3 венчурних фонди, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.03.2014 р. складають 187,74 млн. грн.

З проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua. Ліцензія НКЦПФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.


Опубліковано: 2 Червня 2014