КУА ОТП Капітал визнана однією з найпрофесійніших фондових компаній в Україні

 

Газета «Бізнес» у 16-ий раз оголосила підсумки щорічного «Фінансового рейтинга-2013», за результатами якого компанія «ОТП Капітал» посіла друге місце у номінації «Найпрофесійніша фондова компанія».

Експерти відзначили, що «ОТП Капітал», одна з найбільших компаній з управління активами в Україні, регулярно пропонує своїм клієнтам продукти, що представляють альтернативу традиційним банківським депозитам, а також технології, що допомагають захиститися від курсових коливань на валютному ринку.

«Мені дуже приємно, що наша команда відзначена як експертами, так і клієнтами, як одна з найпрофесійніших в Україні. Досвід і знання наших спеціалістів, а також європейські стандарти роботи дозволяють надавати інвесторам високоякісні інвестиційні послуги, що забезпечують різні фінансові потреби, від короткострокових інвестицій до пенсійного накопичення, та сприяють фінансовому процвітанню наших клієнтів. Ми й надалі будемо активно працювати у цьому напрямку», - прокоментував нагороду Григорій Овчаренко, генеральний директор компанії «ОТП Капітал».

Переможці в номінації «Найпрофесійніша фондова компанія» номінувалися тайним голосуванням експертного журі та визначалися шляхом загального голосування читачів газети «Бізнес» та учасників фінансових ринків за допомогою анкет, опублікованих на сторінках видання.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться сім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.12.2013 р. складають 189,18 млн. грн. Ліцензія НКЦПФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 30 Квітня 2014