Шедеври світової оперети в Києві за підтримки ОТП Банку

 

24 квітня 2014 року з ініціативи Національної оперети України та Будапештського театру оперети і мюзиклу та за підтримки Посольства Угорщини в Україні, а також ОТП Банку, у Київському Національному академічному театрі оперети відбудеться святковий концерт «Кальман. Король Оперети!», присвячений всесвітньо відомому угорському композитору Імре Кальману.

Кальман – один із засновників і найвизначніших представників віденської оперети, що досягнув неймовірного успіху у 1915 році після прем’єри «Королеви чардашу» («Сільви») та залишив величезну творчу спадщину.

У святковій програмі вечора «Кальман. Король Оперети!» – масштабний концерт за участю вокалістів, хору, балету та оркестру Національної оперети, а також провідних артистів Будапештського театру оперети і мюзиклу. Серед номерів - вже добре відомі глядачам «Сільва», «Баядера», «Фіалки Монмартру», «Маріца», «Голландочка», а також прем’єри і номер-сюрприз.

«ОТП Банк є учасником міжнародної фінансової групи і представником в Україні найбільшого банку Угорщини. Логічно, що ми прагнемо бути представником не лише кращих банківських традицій, а й «провідником» міжнародного культурного обміну. Тому ми послідовно підтримуємо такі культурно-соціальні проекти», - розповідає Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Даний творчий захід є вже не першим проектом, реалізованим спільними зусиллями та за підтримки посольства Угорщини в Україні та ОТП Банку. Серед інших спільних заходів – фестиваль «Сучасне кіно Угорщини», Міжнародний фестиваль кіно для дітей та юнацтва «Крила», виставки провідних угорських митців (наприклад, унікальна експозиція Віктора Вазарелі в рамках ART KYIV contemporary 2012), і попереду ще чимало задумів.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 23 Квітня 2014