За підтримки ОТП Капітал стартує студентський конкурс «Фінансове планування – успішне майбутнє»

 

25 квітня 2014 року стартує студентський конкурс «Фінансове планування – успішне майбутнє», організаторами якого виступають компанії з управління активами ОТП Капітал, Тройка Діалог Україна, КІНТО, Драгон Есет Менеджмент за підтримки Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу (УАІБ).

Конкурс передбачає розробку моделі фінансового планування для фізичних осіб, що враховуватиме європейську практику, зокрема стандарти Директиви ЄС «Про ринки фінансових інструментів» (Markets in Financial Instruments Directive (MiFID), та доступні в Україні фінансові інструменти.

У конкурсі можуть взяти участь студенти вищих навчальних закладів без обмежень за роком навчання як індивідуально, так і у складі команди (до 4-х осіб).

Для участі у конкурсі необхідно подати заявку на адресу konkurs@uaib.com.ua, вказавши ім’я та прізвище, вищий навчальний заклад, факультет, курс, електронну адресу та мобільний телефон учасника. Заявки приймаються до 23 квітня включно. Конкурс триватиме з 25 квітня до 21 травня 2014 року.

Детальніше про конкурс, умови участі та призи можна дізнатися на сайті Української Асоціації Інвестиційного Бізнесу.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться сім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.12.2013 р. складають 189,18 млн. грн. Ліцензія НКЦПФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Опубліковано: 18 Квітня 2014