ОТП Банк змушений припинити роботу в Криму

 

З огляду на неможливість продовжувати подальшу банківську діяльність на території АР Крим, керівництво АТ «ОТП Банк» прийняло рішення з 18 квітня 2014 року припинити діяльність відділень банку в регіоні.

Припинення діяльності відділень прийнято Рішенням Правління АТ «ОТП Банк» № 100 від 15.04.2014. При прийнятті рішення керівництво ОТП Банку керувалося тим, що продовження діяльності фінансової установи в регіоні (АР Крим) стало неможливим внаслідок набуття чинності законів Російської Федерації про функціонування фінансової системи на території Криму, виконання яких суперечить чинному законодавству України.

«Як відомо, ОТП Банк до останнього моменту продовжував повноцінне обслуговування клієнтів в Криму. Хочу завірити наших клієнтів, що ми будемо і надалі виконувати всі свої зобов'язання, встановлені договорами і законодавством України, тільки тепер за допомогою відділень, що знаходяться у інших областях України», - акцентував Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Останнім операційним днем роботи ОТП Банку в Криму є 17 квітня 2014 року. Після цієї дати клієнти, які не звернулися до кримських відділень з питанням закриття рахунків, можуть продовжити обслуговування в ОТП Банку на тих самих умовах на материковій частині України.

Детальніше з усіх питань можна проконсультуватися за телефонами Довідкового центру ОТП Банку 044 490-05-00, 0 800 300-050.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних та приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 16 Квітня 2014
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×