Головна сторінка сайту ОТП Банку – тепер зручніша користувачам і тішить зір

 

Реалізуючи заплановані активності з удосконалення параметрів користувача банківських систем і електронних інтерфейсів, ОТП Банк здійснив редизайн головної сторінки сайту банку.

У цих цілях співробітниками відділу розвитку електронного бізнесу ОТП Банку було проведено юзабіліті-аналіз сайту з урахуванням сучасних вимог і кращих веб-практик.

Зокрема, в рамках редизайну висоту головної сторінки сайту було зменшено на 20%, а також скорочено обсяг інформації, що дублюється, за рахунок модифікації барного та продуктового блоків. На підставі поведінкових факторів, було прийнято рішення винести контактні дані довідкового центру та мапу мережі банкоматів і відділень окремим блоком. А для зручності клієнтів Інтернет-банкінгу вхід до OTPdirekt було перенесено на головну сторінку.

Крім того, інший дуже затребуваний сервіс – конвертер валют – був розроблений та інтегрований в оновлений дизайн головної сторінки банку. Окремим стрімлайном в нижній частині головної сторінки сайту розміщені новини ОТП Банку та блок соціальної активності (іконки соц. мереж), щоб користувачам було зручніше відстежувати і реагувати на новини та події банку.

«Редизайн головної сторінки банку – це тільки початок, перший продукт цілого комплексу заходів із удосконалення електронних і банківських систем, запланованого в ОТП Банку на 2014-2015 рік. Адже ми розуміємо, що електронні шляхи взаємодії банку і клієнтів, отримання банківських сервісів і інформації сьогодні набувають особливо важливого значення», - прокоментувала проект Ілона Бондар, в.о. начальника відділу розвитку електронного бізнесу АТ «ОТП Банк».

У найближчому майбутньому на сайті ОТП Банку з'явиться нова мапа мережі відділень і банкоматів, а також буде проведена адаптація кредитних і депозитних калькуляторів до тачскрін-екранів.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 15 Квітня 2014