Декларувати доходи – просто. «ОТП Капітал» запустив онлайн форму з заповнення податкової декларації

 

Компанія «ОТП Капітал» на своєму сайті запустила онлайн форму для зручного та коректного заповнення податкової декларації про майновий стан та доходи фізичної особи за підсумками 2013 року, що містить підказки та інструкції. Сервіс також передбачає автоматизацію розрахунків, пов’язаних з інвестиційною діяльністю, друк та відправлення на електронну скриньку заповненої декларації у найпопулярніших форматах.

«Наша компанія продовжує спрощувати процес декларування доходів та сплати податків для клієнтів. З 1 січня 2014 року ми стали податковим агентом для всіх наших клієнтів, тобто ми сплачуємо податки по операціях з цінними паперами наших фондів за інвесторів. Наступним логічним кроком стало спрощення процедури подання декларації – на нашому сайті її можна швидко заповнити, роздрукувати та надати до податкових органів. Зручність клієнтів – наш пріоритет» - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Заповнити податкову декларацію онлайн можна за адресою: http://www.otpcapital.com.ua/uac/dovidn_invest/declaration.php.

Дізнатися про фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Інформаційний центр АТ «ОТП Банк»: 0 800 300 0 50 (дзвінки з стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні) або 044 490 0 500 (у Києві).

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться сім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.12.2013 р. складають 189,18 млн. грн. Ліцензія НКЦПФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 14 Квітня 2014