ОТП Банк: відкритість – це стандарт для нас і важливий критерій для клієнтів

 

За підсумками дослідження «Українського кредитно-рейтингового агентства» (UCRA) ОТП Банк увійшов у ТОП-10 інформаційно прозорих банків, що працюють на території України. Високий показник банку (63,63%) був отриманий на підставі проведеного аналізу якості розкриття інформації 30 найбільшими банками (виходячи з величини активів станом на 01.10.2013 р.).

У ході дослідження аналізувалося розкриття інформації за 3 основними блоками: структура власності та корпоративне управління; операційна діяльність та фінансова звітність; менеджмент і колегіальні органи.

Досягти високого показника в такому актуальному напрямку ОТП Банку вдалося завдяки прозорому і своєчасному інформуванню громадськості про зміни в структурі та організації роботи мережі відділень і точок продажів банку, розкриттю інформації про продукти і послуги, а також повному й чесному висвітленню фінансової звітності.

«Сьогодні відкритість і прозорість установ, яким клієнти довіряють свої заощадження, набуває особливого значення. Зараз вкладники вже більше уваги приділяють не величині відсоткової ставки, як було раніше, а рівню надійності банку, показникам стабільності операцій. Ми розуміємо, що потрібно нашим клієнтам, і готові, разом з високоякісними фінансовими сервісами, також забезпечувати нашим клієнтам необхідну стабільність та впевненість шляхом інформування про актуальний стан справ», - зазначив Тамаш Хак-Ковач, Голова Правління АТ «ОТП Банк».

Для отримання будь-якої інформації про ОТП Банк клієнти можуть скористатися найбільш зручним для себе каналом комунікації: Інформаційний центр (цілодобова лінія підтримки) за телефонами: 044 490-05-00, 0 800 300-050 або сайт Банку. Крім того, поспілкуватися з Банком «вживу» давно можна за допомогою Skype, а також на сторінках ОТП Банку в соціальних мережах (Facebook, Vkontakte, Twitter).

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 19 Березня 2014