У Києві за підтримки ОТП Банку пройде турнір «Цар гори»

 

З 14 по 16 березня 2014 року у Київському Міжнародному виставковому центрі проходитиме відкритий турнір зі стрільби з блочного луку «Цар гори». Турнір покликаний популяризувати здоровий спосіб життя і привернути увагу дітей та молоді до спорту, що є спільною соціальною місією, тож АТ «ОТП Банк» виступить партнером заходу.

Ініціатором проведення турніру виступила Національна ліга стрільби з блочного луку України, послідовно, вже котрий рік поспіль, реалізуючи мету пропаганди здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності та культивації лучного спорту в Україні.

Цьогорічний турнір, що традиційно проводитиметься на найвищому рівні - згідно вимог безпеки та норм Міжнародної Федерації стрільби з луку – включатиме командний турнір, олімпійський та дитячий раунди. Відкриття турніру відбудеться 14 березня, о 15.00 у Міжнародному виставковому центрі. На турнірі планується провести змагання не тільки серед професійних спортсменів, але й виділити один день для змагань серед кадетів та надати можливість спробувати себе у стрільбі з луку всім бажаючим.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 14 Березня 2014
 
 
 

Шановні клієнти!


Інформуємо вас, що ОТП Банк відповідно до вимог Національного Банку України змінює номери карткових рахунків клієнтів.


Увага! У період з 22:00 30.11.2018 року до 09:00 03.12.2018 року будуть недоступні системи OTP Smart, OTP online, Cash-in.Ознайомтесь, будь ласка, з детальною інформацією щодо переходу та технічних перерв в роботі систем банку.


Просимо вибачення за тимчасові незручності.

Дякуємо за розуміння!

×