Асоціація лізингодавців відзначила кращих

 

Минулого тижня відбулися щорічні загальні збори членів Асоціація лізингодавців України, метою яких було підбиття підсумків минулого року. У рамках зборів Асоціація відзначила найбільш активних гравців ринку лізингу в 2013 році.

Так, «Особістість ринку лізингу», на думку директорів лізингових компаній, у 2013 році став генеральний директор «ОТП Лізинг»  Андрій Павлушин.

Також Асоціація відзначила ОТП Лізинг почесним дипломом за вагомий внесок у розвиток ринку автолізингу за успішні угоди з купівлі портфелів.

Друге та третє місця в номінації «Особистість ринку лізингу 2013» колеги віддали Йозефу Графу, Голові правління «Порше Фінанс Груп», та Кшиштофу Флорчаку, директору «Українського Лізингового Фонду», відповідно.

Асоціація лізингодавців щиро вітає цьогорічних переможців та бажає і надалі не збавляти темпів та задавати тонус усьому ринку.

На сьогодні ОТП Лізинг входить до трійки лідерів лізингового ринку України, володіючи портфелем близько 2 млрд грн.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює з провідними міжнародними та вітчизняними виробниками с/г техніки та обладнання, спецтехніки, легкового та вантажного автотранспорту, надаючи послуги фінансового і оперативного лізингу. Станом на березень 2014 розмір лізингового портфеля компанії складає близько 2 млрд. гривень, і компанія входить до трійки лідерів ринку лізингу України. «ОТП Лізинг» володіє повним набором інструментів для оптимізації лізингового процесу: гнучкість і лояльність у прийнятті рішень, індивідуальний підхід, кваліфіковане обслуговування та консультаційна підтримка.

Опубліковано: 11 Березня 2014