Депозит «Весняний подарунок» від ОТП Банку

 

У ці перші дні весни, вже зігріті передчуттям прийдешнього жіночого свята, ОТП Банк презентує депозит «Весняний подарунок», розроблений для здійснення мрій представниць прекрасної половини людства. В ОТП Банку потурбувалися, щоб умови вкладу якнайкраще відповідали очікуванням і потребам берегинь сімейного бюджету і стали приємним святковим подарунком.

Депозит «Весняний подарунок» у гривні терміном 90-179 днів з виплатою відсотків по закінченню терміну дії договору передбачає підвищену відсоткову ставку до 20% річних!

Починаючи з 5 березня 2014 року, депозит «Весняний подарунок» може бути оформлений у будь-якому відділенні ОТП Банку.

«На створення цього депозитного продукту нас надихнули наші чарівні жінки, які щоденно піклуються про затишок сімейної оселі, про добробут і майбутнє всієї родини, часто відмовляючись від власних мрій та бажань. Цей депозит призначений допомогти їм зберегти і примножити заощадження і водночас потішити достойною відсотковою винагородою. Аби наші пані могли, врешті, дозволити собі більше», - розповідає Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Більш детальну інформацію можна отримати за телефоном Довідкового центру ОТП Банку 044 490 05 00 або на сайті банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 6 Березня 2014