VIP-зала MasterCard Lounge чекає на власників преміальних карток ОТП Банку

 

Компанія MasterCard та ОТП Банк запрошують клієнтів – власників преміальних карток розпочати комфортну подорож із зали очікування преміум-класу – MasterCard Lounge – у терміналі D Аеропорту «Бориспіль».

Скористатися послугами преміального комфорту MasterCard Lounge можуть держателі ко-брендових карток ОТП Банк-МАУ класу MasterCard Gold та ексклюзивної платіжної картки «BLACK», яка надає її власникам світовий консьєрж-сервіс та преміальні пропозиції від компанії Quintessentially – лідера з надання послуг Life Style Management у світі.

Ексклюзивне обслуговування в MasterCard Lounge буде надаватися клієнтам ОТП Банку незалежно від обраної авіакомпанії та класу обслуговування. У MasterCard Lounge власники карток ОТП Банку безкоштовно отримують: їжу та напої в асортименті; безкоштовний Wi-Fi; стаціонарні комп’ютери з доступом до мережі Інтернет, принтер, копіювальну техніку, факсовий апарат; українську та закордонну пресу; кімнату для паління; гостинний сервіс.

Для отримання безкоштовного доступу в MasterCard Lounge власникам преміальних карток ОТП Банку при вході в зал необхідно пред'явити картку для реєстрації та проведення через зчитувальний термінал, отримати чек «Welcome to MasterCard Lounge» і насолоджуватися новими гранями комфорту світового рівня. Процедура схожа на оплату товару карткою, але без оплати як такої: оператор просто проводить картку через термінал, не вводячи суми оплати, і звіряє ім'я на картці з іменем, зазначеним у посадковому талоні. Вхід за карткою дійсний для однієї особи протягом 2 годин на день.

«Наші клієнти вже звикли отримувати кращі пропозиції та переваги від обслуговування в ОТП Банку. Але ми зі свого боку не перестаємо їх дивувати новими можливостями. На мій погляд, можливість отримувати більше за ту ж ціну («best value for money») – це справжня сервісна цінність, яку може запропонувати своїм клієнтам великий європейський банк», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Також власники ко-брендових карток ОТП Банк-МАУ мають такі додаткові переваги та сервіси:

  • Безкоштовне користування карткою протягом першого року
  • Можливість оформлення кредитного ліміту до 60 000 гривень
  • Накопичення бонусних миль за розрахунки карткою
  • Знижки на квитки компанії МАУ, підвищення класу обслуговування та інші переваги від компанії МАУ

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном служби підтримки держателів карток ОТП Банку 044 495 05 00.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 20 Лютого 2014