Підсумки роботи фонду «ОТП Валютний» за 3 місяці: 8% річних у валюті або 39% у гривні

 

У листопаді 2013 компанія «ОТП Капітал» запустила інвестиційний фонд «ОТП Валютний», що став одним з лідерів по залученню коштів в Україні за підсумками 2013 року. З 15 по 20 лютого 2014 року «ОТП Капітал» здійснює проміжний зворотний викуп сертифікатів та підводить підсумки роботи за 3 місяці роботи. За цей час фонд «ОТП Валютний» приніс інвесторам у валютному еквіваленті 2% або більше 8% річних, що вище, ніж середні ставки по банківських валютних депозитах на аналогічний період. З урахуванням девальвації національної валюти, прибутковість у гривні склала 9,7% за 3 місяці або 38,7% річних. Таким чином, інвестори «ОТП Валютний» не тільки зберегли кошти від девальвації за рахунок розміщення активів фонду у валютних інструментах, а й примножили їх.

«Ми продовжуємо залучення коштів у фонд «ОТП Валютний» - інвестори можуть придбати сертифікати у будь-який день. Враховуючи політичну та економічну ситуації, говорити про стабілізацію валютного ринку ще рано. Упевнений, що «ОТП Валютний» - найкраща «тиха гавань» у період шторму на фінансовому ринку. Фонд і далі буде показувати стабільні результати, зберігаючи валютний еквівалент капіталу наших клієнтів» - зазначив Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Активи фонду «ОТП Валютний» розміщуються лише у валютні інструменти з фіксованою дохідністю, державні облігації і банківські депозити, що забезпечує повернення еквівалента інвестованої суми у валюті, збільшеного на інвестиційний прибуток.

Дізнатися більше про фонд «ОТП Валютний» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Інформаційний центр АТ «ОТП Банк»: 0 800 300 0 50 (дзвінки з стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні) або 044 490 0 500 (у Києві).

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться сім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.12.2013 р. складають 189,18 млн. грн.

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у відділеннях ОТП Банку.

З проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua. Ліцензія НКЦПФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 18 Лютого 2014