ОТП Банк увійшов у ТОП-5 банків за приростом роздрібного кредитного портфеля

 

За підсумками 2013 року ОТП Банк збільшив обсяг свого роздрібного кредитного портфеля на 814 млн грн – до 5,9 млрд грн. Такий результат активної роботи дозволив фінансовій установі увійти до п'ятірки лідерів у сегменті роздрібного кредитування за версією видання «Капітал».

За даними НБУ, вперше за останні чотири роки, приріст роздрібного кредитування по банківській системі в минулому році порівняно з 2012 р. склав 4% (або 6 млрд грн) – до 167,8 млрд грн.

Досягти високого показника у стратегічному напрямку ОТП Банку вдалося завдяки низці значимих заходів: ефективній організації роботи мережі відділень і точок продажів банку, мотивації співробітників, впровадження затребуваних продуктів і ко-брендових програм, а також підвищенню якості обслуговування клієнтів.

«Ми плануємо і надалі активно рости, реалізуючи свою стратегію збалансованого розвитку роздрібного та корпоративного бізнесу. У банку є підтримка акціонерів, міжнародної групи OTP Group, для подальшої експансії на національному ринку. Збільшення клієнтської бази на обслуговуванні, за рахунок розширення продуктової лінійки, задоволення потреб нових сегментів і, звичайно, за рахунок покращення сервісу, зокрема, за допомогою онлайн та мобільного банкінгу, – пріоритет розвитку роздрібного бізнесу ОТП Банку в поточному році», – зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

На сьогодні представлена ОТП Банком лінійка продуктів і послуг для клієнтів-фізичних осіб включає весь спектр класичного роздрібного банкінгу (кредити, депозити, платіжні картки, банківські перекази, систему дистанційного банківського обслуговування OTPdirekt), а також низку спеціальних пропозицій: дебетова картка «Депозит 24/7» з нарахуванням порогової відсоткової ставки на залишок на рахунку; ко-брендові картки (МАУ, Shell, запроваджуваний проект з оператором мобільного зв'язку МТС), картки з технологією PayPass; спеціальні моделі обслуговування для заможних клієнтів Private Banking та Premium Banking; повний пакет страхових послуг, інвестиційні фонди та багато іншого.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 17 Лютого 2014