ОТП Банк запускає два акційних тарифних пакета для корпоративних клієнтів

 

АТ «ОТП Банк» вивів на ринок 2 нових тарифних пакети для корпоративних клієнтів – тарифний пакет «Експортно-імпортний» і тарифний пакет «Вигідний». Нові тарифні пропозиції ОТП Банку стали результатом аналізу та моніторингу потреб корпоративних клієнтів з урахуванням видів діяльності та фінансової активності.

Так, тарифний пакет «Експортно-імпортний» розроблений спеціально для компаній, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність. У набір послуг пакета включені спеціальні умови за операціями купівлі / продажу іноземної валюти та вихідні валютні платежі. Додаткова вигода від використання тарифного пакета «Експортно-імпортний» надається у вигляді нарахування відсоткової винагороди на залишки на поточних рахунках у доларах США і ЄВРО.

У свою чергу, тарифний пакет «Вигідний» зацікавить компанії, які працюють із готівковими коштами в національній валюті, оскільки в нього включені спеціальні умови на послуги перерахунку готівки при зарахуванні на рахунок і прийому платежів від третіх осіб на користь юридичної особи. Крім того, в рамках пакета знижена вартість випуску і обслуговування корпоративної платіжної картки, за допомогою якої компанія може абсолютно безкоштовно зараховувати готівкові кошти на свій поточний рахунок через мережу банкоматів ОТП Банку, використовуючи послугу cash-in. Ще однією перевагою пакета «Вигідний» є можливість максимально раціонального використання тимчасово вільних коштів компанії у національній валюті: на залишок грошових коштів на поточному рахунку нараховується порогова відсоткова ставка (чим більше залишок на поточному рахунку , тим вища відсоткова ставка застосовується). А компанії , які планують свої грошові потоки, оцінять переваги послуги Standing Order – договірного списання коштів для поповнення вкладу «на вимогу» Call Deposit: за вибором клієнта вклад автоматично може поповнюватися на суму і з періодичністю, зазначеною у додатковій угоді.

Також слід зазначити, що умовами обох тарифних пакетів передбачено безкоштовне відкриття рахунку та підключення системи Клієнт-Інтернет-банкінг «OTP online».

«Ми сподіваємося, що пропоновані тарифні пакети будуть користуватися попитом з боку цільових сегментів клієнтів. Тому що в них ми врахували реальні потреби підприємств: оптимальний набір послуг для компаній, що здійснюють ЗЕД, в пакеті «Експортно-імпортний», і раціональне рішення для роботи з готівкою в ТП «Вигідний»», - зазначила Ольга Байцар, Начальник Управління корпоративних продуктів і сервісу АТ «ОТП Банк».

Термін дії тарифних пакетів становить 6 місяців з моменту підключення. Після закінчення терміну компанія продовжить обслуговування в ОТП Банку на умовах тарифного пакета «ОТП Бізнес Ліга+», який користується великою популярністю серед корпоративних клієнтів банку. Детальніше про тарифні пакети ОТП Банку для корпоративних клієнтів можна дізнатися на сайті банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 29 Січня 2014