Компанія «ОТП Лізинг» знову вийшла на 1 місце за розміром нового бізнесу за рік

 

Компанія «ОТП Лізинг», частина фінансової групи OTP Group, вже другий рік поспіль посідає 1 місце за розміром нового бізнесу серед лізингових компаній України (згідно з даними Асоціації лізингодавців України).

Розмір нового бізнесу «ОТП Лізинг» за 2013 рік склав більше 1,8 млрд грн.

Діяльність компанії «ОТП Лізинг» характеризується динамічними темпами росту і освоєнням нових можливостей лізингового бізнесу. Цього року портфель компанії зріс майже вдвічі. Значне зростання пов'язане не тільки з органічним нарощуванням портфеля, але і з придбанням активів інших компаній. Нагадаємо, в 2013 році компанія ОТП Лізинг придбала портфелі ING Leasing і Euro Leasing на суму понад 549 млн грн.

«Для нас цей рік був надзвичайно складним, але і дуже цікавим. Ми залучили до співпраці дійсно зірок українського бізнесу, портфель ОТП Лізинг зріс до 2 млрд грн., кількість авто в парку – до 4 тисяч одиниць. Розмір прибутку дуже порадував наших угорських акціонерів. Не зважаючи на непрості політичні процеси в країні, компанія ОТП Лізинг продовжує активно фінансувати довгострокові активи: вантажівки, автомобілі, трактори, комбайни, вагони, судна, обладнання», - коментує Генеральний директор «ОТП Лізинг» Андрій Павлушин.

На сьогодні ОТП Лізинг входить до трійки лідерів лізингового ринку України, володіючи портфелем близько 2 млрд грн.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює з провідними міжнародними та вітчизняними виробниками с/г техніки та обладнання, спецтехніки, легкового та вантажного автотранспорту , надаючи послуги фінансового і оперативного лізингу. Станом на січень 2014 розмір лізингового портфеля компанії складає близько 2 млрд. гривень, і компанія входить до трійки лідерів ринку лізингу України. «ОТП Лізинг» володіє повним набором інструментів для оптимізації лізингового процесу: гнучкість і лояльність у прийнятті рішень, індивідуальний підхід, кваліфіковане обслуговування та консультаційна підтримка.

Опубліковано: 20 Січня 2014