Акційний депозит «Чайна церемонія» і поїздка на о. Шрі-Ланка від ОТП Банку

 

У період з 13.01.14 по 28.02.14 року в ОТП Банку діє цікава акційна пропозиція – «Чайна церемонія» при відкритті депозиту у гривні. За умовами Акції, кожен клієнт, який в період Акції оформить в ОТП Банку депозит на суму від 10 000 до 200 000 гривень на термін 90-100 днів з виплатою відсотків по закінченню терміну дії депозиту, отримає миттєвий гарантований подарунок та візьме участь у розіграші чайного сервізу. Головний приз Акції – поїздка на о. Шрі-Ланка, яка буде розіграна серед учасників Акції по її закінченні та на умовах, що зазначені в офіційних Правилах Акції.

Крім того, за даним Акційним депозитом діє підвищена відсоткова ставка – до 19% річних.

«Ми сподіваємось, що дана депозитна пропозиція стане у нагоді нашим клієнтам. Адже, запроваджуючи її, ми не тільки подбали про надійне збереження та примноження коштів наших клієнтів, а й намагаємось додати тепла та затишку у ці зимові дні приємними подарунками і можливістю виграти подорож на мальовничий шматочок раю на Землі – острів Шрі-Ланка», - відзначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Детальніше про умови Акції можна дізнатися на сайті або в Інформаційному центрі банку ОТП Банку за телефоном 044 490 05 00 (телефон у Києві).

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.


Опубліковано: 13 Січня 2014