Підсумки продажу фонду ОТП Інвест: ажіотажний попит та перевиконання планів

 

В останні тижні 2013 року відбулося розміщення інвестиційних сертифікатів публічного фонду «ОТП Інвест», що зарекомендував себе, виплативши за минулий рік 28,2% доходу своїм інвесторам. Цього разу компанії «ОТП Капітал» вдалося залучити 13,5 млн. грн., перевищивши план продажів та зібравши у 2,5 рази більше інвестицій, ніж у 2012 році.

«Бажаючих інвестувати кошти було ще більше, але великі обсяги залучення могли «розмити» майбутню дохідність фонду, що прогнозується на рівні 30%. Наступне розміщення фонду відбудеться вже у грудні 2014 року, а поки радимо звернути увагу на фонд «ОТП Класичний», альтернативу депозитам до запитання, з можливістю виходу будь-якого робочого дня і з дохідністю 15%. Це вище, ніж банківські ставки за депозитами-аналогами», - зазначив Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Стратегія фонду «ОТП Інвест» передбачає використання інструментів з фіксованою дохідністю, облігацій внутрішньої державної позики України та інших інструментів грошового ринку, для отримання дохідності, вищої за депозитну, при низькому рівні ризику. Термін інвестування складає 1 рік.

Дізнатися більше про фонди під управлінням «ОТП Капітал» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua або за телефоном: 044 492 34 69.

Інформаційний центр АТ «ОТП Банк»: 0 800 300 0 50 (дзвінки з стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні) або 044 490 0 500 (у Києві).

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться сім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.10.2013 р. складають 177,4 млн. грн.

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у відділеннях OTP Bank. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

З проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua. Ліцензія НКЦПФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 9 Січня 2014