Фонд ОТП Динамічний від ОТП Капітал завершив свою діяльність

 

28 листопада 2013 року закритий недиверсифікований корпоративний інвестиційний фонд «ОТП Динамічний» був виключений з Єдиного державного реєстру інститутів спільного інвестування і, таким чином, завершив свою діяльність. Фонд створювався у 2008 році на 5 років без можливості дострокового виходу інвесторів і позиціонувався як високо ризиковий інструмент, який інвестує до 90% активів в акції для отримання максимального потенціалу росту.

З моменту запуску фонду і протягом усього періоду його діяльності динаміка вартості акцій «ОТП Динамічний» випереджала динаміку індексу Української біржі в середньому на 30%. Найбільший розрив між прибутковістю фонду і ринком акцій був досягнутий в кінці його діяльності і склав +66%. Але економічна криза і падіння фондового ринку не дозволили повною мірою використовувати агресивну інвестиційну стратегію фонду. Проте, фонд закінчив свою діяльність з прибутковістю +0,75% з початку діяльності, в той час як динаміка ринку акцій за ці 5 років склала -64%.

Прибутковість фонду «ОТП Динамічний» також значно перевищила показники аналогічних закритих фондів, які запускалися на початку 2008 року.

Ознайомитися з діючими фондами компанії «ОТП Капітал» можна на сайті компанії www.otpcapital.com.ua.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться сім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.10.2013 р. складають 177,4 млн грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

* Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитися або зменшитися; результатами інвестування у минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує дохідність інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, зазначених у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 4 Грудня 2013