ОТП Банк продовжив дію спеціальної тарифної пропозиції для нових корпоративних клієнтів

 

Враховуючи підвищений інтерес клієнтів до акційного тарифного пакету «ОТП Бізнес Ліга + АКЦІЯ», ОТП Банк прийняв рішення продовжити дію цієї пропозиції до 15.01.2014 року.

Тепер до середини січня нові корпоративні клієнти ОТП Банку при відкритті першого поточного рахунку можуть скористатися акційною пропозицією «ОТП Бізнес Ліга + АКЦІЯ». В рамках даного Тарифного пакета клієнти безкоштовно та без додаткових комісій отримують цілу низку затребуваних послуг:

  • відкриття поточного рахунку;
  • підключення та розрахункове обслуговування з використанням системи «Клієнт-Інтернет-Банкінг OTP online»;
  • перерахунок готівки при зарахуванні на рахунок у національній валюті;
  • випуск необмеженої кількості корпоративних платіжних карток Visa Business / MasterCard Business.

Крім того, за зменшеною вартістю пропонуються такі послуги, як вихідні платежі в іноземній валюті, продаж іноземної валюти з датою валютування «завтра» і «сьогодні», купівля іноземної валюти, видача готівки з рахунку в національній валюті, обслуговування корпоративної картки Visa Business / MasterCard Business протягом строку дії (3 роки).

«Пакет «ОТП Бізнес Ліга + АКЦІЯ» чітко відображає потреби цільового сегмента клієнтів, що і визначає його затребуваність. Клієнтам, які ще не встигли оформити ОТП Бізнес Ліга + АКЦІЯ, ми вирішили дати можливість скористатися вигодами оптимально підібраного пакета послуг, а також оцінити якість сервісу в ОТП Банку», - зазначила Ольга Байцар, Начальник Управління корпоративних продуктів та сервісу.

Умови Акції розроблені спеціально для компаній із загальним річним оборотом до 400 млн грн. Після закінчення періоду дії Тарифного пакета «ОТП Бізнес Ліга + АКЦІЯ» клієнти зможуть перейти на зручний для них тарифний план.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Слідкуйте за новинами ОТП Банку в соціальних мережах Facebook, Vkontakte, Twitter і YouTube.

Опубліковано: 3 Грудня 2013