Інноваційний страховий продукт від КУА «ОТП Капітал» та СК «ТАС»

 

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» та страхова компанія «ТАС» розробили унікальний для українського ринку страхування життя інвестиційний продукт «ТАС-Інвест», який дозволяє клієнту розраховувати на дохід вищий, ніж за банківським депозитом,  при цьому мати гарантію повернення вкладеного капіталу.

Інвестиційна стратегія «ТАС-Інвест» передбачає формування портфеля інвестицій, який буде розділений на дві частини. Одна частина портфеля буде інвестована в інструменти з фіксованою дохідністю (ОВДП, депозити та облігації надійних банків). Ця частина забезпечить повернення вкладених коштів після закінчення строку дії договору. Друга частина портфеля буде вкладена в більш дохідні інструменти фондового ринку, активне управління якими дозволить отримати додатковий дохід. При цьому частка прибуткових інструментів буде щорічно збільшуватися за рахунок інвестиційного доходу, отриманого від розміщення інструментів з фіксованою дохідністю. Вартість своїх накопичень, а також структуру активів клієнт може відслідковувати в режимі on-line на сайті СК «ТАС».

Дізнатися більше про «ТАС-Інвест» можна за телефоном 0 800 500 117 або на сайті www.taslife.com.ua.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться сім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.10.2013 р. складають 177,4 млн грн.

Страхова компанія «ТАС» працює з 2001 року як правонаступник ЗАТ «Страхова компанія «ПриватПоліс», заснованої у 2000 році. СК «ТАС» стала першою вітчизняною компанією зі страхування життя. Сьогодні компанія є однією з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм клієнтам широкий спектр сучасних програм індивідуального та корпоративного убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням. Страхова компанія «ТАС» входить до складу фінансово-інвестиційної групи, основним акціонером якої є Сергій Тігіпко.

Опубліковано: 25 Листопада 2013