Контр-гарантія ОТП Банку стала ювілейною 15-тисячною трансакцією Програми сприяння розвитку торгівлі ЄБРР

 

Контр-гарантія, випущена ОТП Банком у розмірі 85000 євро для Приватного Підприємства «Ліком» (Україна), стала 15-тисячною трансакцією Програми сприяння розвитку торгівлі ЄБРР у 2013 році.

Заснована в 1999 році Програма сприяння розвитку торгівлі ЄБРР призначена для розвитку зовнішньої і внутрішньої торгівлі в країнах Центральної та Східної Європи, СНД (включаючи Україну) і останнім часом також в регіоні Південного і Східного Середземномор'я. У рамках цієї Програми ЄБРР надає гарантії міжнародним підтверджуючим банкам, беручи на себе політичні і комерційні платіжні ризики, пов'язані з міжнародними торговими операціями, які здійснюються банками в країнах діяльності ЄБРР. Сьогодні у Програмі беруть участь понад 100 банків-емітентів у регіоні операцій ЄБРР і більше 800 підтверджуючих банків по всьому світу.

З моменту запуску програми, тільки в Україні Програма посприяла фінансуванню понад 1300 торгових операцій 15 українських банків, стимулюючи торговий оборот з 50 країнами Європи, Азії, Австралії, Північної та Південної Америки.

За підсумками 2012 року Європейський банк реконструкції та розвитку в черговий раз визнав АТ «ОТП Банк» найактивнішим банком-учасником Програми сприяння розвитку торгівлі ЄБРР в Україні. Нагадаємо, що в липні 2011 року ЄБРР збільшив ліміт на торгове фінансування для ОТП Банку, який став учасником Програми ще в 2002 році, на 20 млн доларів США до 70 млн доларів США. Взаємодія на такому рівні підтверджує статус ОТП Банку як надійного і ефективного партнера ЄБРР, а знакова п'ятнадцятитисячна трансакція служить яскравим прикладом активної роботи банку в сфері документарних операцій.

«Нам приємно, що саме трансакція ОТП Банку стала ювілейною, це чергове підтвердження активної роботи ОТП з ЄБРР. Дана угода – гарний приклад грамотного використання банківських фінансових інструментів та ефективного управління оборотним капіталом підприємства. Наші плани на 2014 рік передбачають ще активнішу роботу з документарними операціями і тіснішу співпрацю з міжнародними фінансовими інститутами», - зазначила Алла Бініашвілі, Член Правління АТ«ОТП Банк», яка очолює корпоративну бізнес-лінію.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Приватне підприємство «Ліком» є провідним дистриб'ютором по київському регіону таких торгових марок як Жако, NescafГ©, Торчин Продукт, NestlГ©, Мівіна, а також ексклюзивним імпортером продукції кондитерської фабрики «Акконд» (Росія, м. Чебоксари).

Опубліковано: 22 Листопада 2013