Фонд «ОТП Інвест» розраховується з інвесторами: 28% за рік

 

Компанія «ОТП Капітал» здійснила викуп інвестиційних сертифікатів фонду «ОТП Інвест» у інвесторів, завершивши перший етап роботи фонду. За рік клієнти фонду збільшили свої заощадження на 28%, що є значно більше, ніж середні ставки за банківськими депозитами. Загальний обсяг виплат складає 13,2 млн грн.

Фонд «ОТП Інвест» є альтернативою строковому депозиту на 1 рік. ОТП Капітал спільно з ОТП Банком розробили спеціальну стратегію, яка передбачає використання інструментів з фіксованою дохідністю, облігацій внутрішньої державної позики України, та інших інструментів грошового ринку. Це дозволяє отримувати дохідність вищу за депозитну при низькому рівні ризику для інвесторів, оскільки ризик невиконання зобов'язань за державними облігаціями нижчий, ніж ризик невиконання зобов'язань за банківськими депозитами.

«Наші інвестори залишилися задоволені дохідністю фонду «ОТП Інвест» та планують не тільки реінвестувати кошти у другий етап роботи фонду, але й збільшити свої вкладення. Тому у другий період розміщення, що планується з 9 до 20 грудня 2013 року, ми очікуємо залучити ще більше коштів», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про фонд «ОТП Інвест» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua, або за телефоном: 044 492 34 69.

Інформаційний центр «ОТП Банку»: 0 800 300 0 50 (дзвінки з стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні) або 044 490 0 500 (у Києві).

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться сім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 31.10.2013 р. складають 177,4 млн грн.

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у відділеннях OTP Bank. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

З проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua. Ліцензія НКЦПФР АД №075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

* Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 20 Листопада 2013