Альтернатива валютному депозиту від ОТП Капітал

 

Компанія ОТП Капітал спільно з ОТП Банком почали продаж інвестиційного фонду «ОТП Валютний», що спеціально розроблений для клієнтів, які бажають захистити свої заощадження від девальваційних ризиків та отримати вищу дохідність, ніж за валютними депозитами.

Фонд «ОТП Валютний» використовує стратегію, яка передбачає інвестування коштів клієнтів у інструменти з фіксованою дохідністю – державні облігації внутрішньої та зовнішньої позик, номіновані в іноземній валюті, а також у валютні депозити. Це забезпечує збереження заощаджень у випадку падіння курсу гривні, а також дає можливість отримати дохідність більше, ніж за валютними депозитами. При цьому дохідність не залежить від строку інвестування – клієнт може щоквартально пред’явити до викупу свої цінні папери – на відміну від банківських депозитів, де клієнт отримує високі ставки тільки при довгострокових вкладах.

Державні валютні облігації, що є головною складовою портфеля фонду, гарантовані Кабінетом Міністрів України і несуть менші ризики, ніж банківські депозити. Більше того, дохідність облігацій зростає при зниженні відсоткових ставок за депозитами, що дає клієнту можливість отримувати ще більший прибуток, якщо ставки продовжуватимуть знижуватися. При вкладенні активів фонду у валютні депозити, гроші інвесторів розподіляються по декількох банках з найкращими відсотковими ставками, диверсифікуючи розміщені кошти і додатково знижуючи ризики.

«Запуск фонду «ОТП Валютний» є продовженням процесу розширення лінійки наших інвестиційних фондів. Створення актуальних фінансових рішень є пріоритетом для нашої компанії, зокрема, «ОТП Валютний» є відповіддю на девальваційні очікування населення та низькі депозитні ставки у валюті», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту з питань маркетингу та продажів компанії «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про фонд «ОТП Валютний» можна у всіх відділеннях ОТП Банку, на сайті www.otpcapital.com.ua, або звернувшись до Довідкового центру за телефонами: 0 800 300 0 50 (дзвінки з стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні) або 044 490 0 500 (у Києві).

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим після АТ «ОТП Банк» представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться сім публічних інвестиційних фондів, а також відкритий недержавний пенсійний фонд «ОТП Пенсія». Активи під управлінням на 30.09.2013 р. складають 188,4 млн грн.

Інвестиційні сертифікати та акції інвестиційних фондів можна придбати у відділеннях OTP Bank. З переліком відділень банку, у яких здійснюються операції купівлі-продажу цінних паперів фондів, можна ознайомитися на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua.

З проспектом емісії фондів під управлінням ТОВ «КУА «ОТП Капітал» можна ознайомитися за місцезнаходженням ТОВ «КУА «ОТП Капітал»: м. Київ, вул. Кутузова 12, або на сайті компанії: www.otpcapital.com.ua. Ліцензія НКЦПФР АД № 075876 від 28.09.2012 р., видана ТОВ «КУА «ОТП Капітал».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», ТОВ «КУА «ОТП Капітал», ТОВ «ОТП Лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

* Увага: прибутковість інвестицій, здійснених на фондовому ринку, може збільшитись або зменшитись; результатами інвестування в минулому не гарантуються доходи в майбутньому. Держава не гарантує прибутковість інвестицій на фондовому ринку. ТОВ «КУА «ОТП Капітал» не гарантує розмір прибутковості інвестиційних інструментів, вказаних у даному інформаційному повідомленні.

Опубліковано: 14 Листопада 2013