Компанія ОТП Лізинг вийшла на 1 місце з нарощування бізнесу за підсумками 3-х кварталів 2013 року

 

Компанія «ОТП Лізинг», частина фінансової групи OTP Group, вийшла на 1 місце з нарощування бізнесу серед лізингових компаній України за підсумками трьох кварталів 2013 року (згідно з даними Асоціації лізингодавців України).

Розмір нового бізнесу «ОТП Лізинг» за 3 квартали склав понад 1,6 млрд грн. У третьому кварталі компанія також продемонструвала найбільше зростання портфеля – розмір активів збільшився на 600 млн грн.

Діяльність компанії «ОТП Лізинг» характеризується динамічними темпами росту і освоєнням нових можливостей лізингового бізнесу. Цього року портфель компанії зріс удвічі. Значне зростання пов'язане не тільки з органічним нарощуванням портфеля, але і з придбанням активів інших компаній. Нагадаємо, цього року компанія ОТП Лізинг придбала портфелі ІНГ Лізинг і Євро Лізинг на суму понад 600 млн грн.

«Незважаючи на негативні очікування в бізнесі і, зокрема, в лізинговій сфері, ОТП Лізинг продовжує виділяти фінансування для корпоративних клієнтів на придбання бізнес-обладнання, транспорту, сільгосптехніки. Ми продовжуємо розвивати спільні програми з виробниками, щоб запропонувати максимально комфортні умови для клієнтів, і таким чином надати їм вагому партнерську підтримку у теперішніх непростих економічних умовах. На цьому принципі засновується наш бізнес, і завдяки цьому він зростає», - коментує комерційний директор «ОТП Лізинг» Яніна Пономарьова.

На сьогодні ОТП Лізинг входить до трійки лідерів лізингового ринку України, володіючи портфелем понад 2 млрд грн.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює з провідними міжнародними та вітчизняними виробниками сільськогосподарської техніки та обладнання, спецтехніки, легкового та вантажного автотранспорту, надаючи послуги фінансового і оперативного лізингу. Станом на 1 листопада 2013 року розмір лізингового портфеля компанії складає більше 2 млрд гривень, і компанія входить до трійки лідерів ринку лізингу України. «ОТП Лізинг» володіє повним набором інструментів для оптимізації лізингового процесу: гнучкість і лояльність у прийнятті рішень, індивідуальний підхід, кваліфіковане обслуговування і консультаційна підтримка.

Опубліковано: 8 Листопада 2013