ОТП Банк почав емісію карток з технологією PayPass

 

ОТП Банк розпочав масовий випуск платіжних карток із безконтактною технологією PayPass. Вже сьогодні у всіх відділеннях банку клієнти можуть оформити як стандартні банківські картки MasterCard класу Standard, World і Gold, так і ко-брендові картки з МАУ і Shell, а також дебетові картки з кредитною лінією, оснащені цією інноваційною технологією.

Безконтактна технологія PayPass для платіжних карток ОТП Банку дозволяє здійснювати покупки в один дотик без передачі картки касиру. Більше того, навіть не потрібно виймати картку з гаманця – досить доторкнутися до терміналу тією стороною, де знаходиться картка. Час стандартної операції оплати з технологією PayPass скорочується з 29 секунд до 3 секунд, при цьому забезпечується підвищена безпека і зручність за рахунок відсутності необхідності передачі картки у треті руки. Крім того, чіп такої картки фактично неможливо підробити. До операцій без введення пін-коду застосовується обмеження за сумою транзакції до 100 грн, що забезпечує додаткову безпеку у випадку втрати картки або зловмисних дій третіх осіб.

Платіжні картки від ОТП Банку, крім технології PayPass, також оснащені стандартною магнітною смугою і чіпом, що дає можливість оплати карткою як в країнах Європи, де платежі здійснюються переважно картками з чіпом або PayPass, так і на інших континентах, де популярні картки з магнітною смугою.

Сьогодні в Україні близько 20 000 терміналів і понад 6 000 торгових точок, що приймають до оплати картки PayPass. Мережа торгових точок з терміналами PayPass розширюється дуже швидкими темпами з огляду на очевидні вигоди для підприємств. Адже PayPass дозволяє збільшити швидкість обслуговування клієнтів, зменшити черги в торгових залах та витрати на операції з готівкою, що в свою чергу допомагає підвищити лояльність покупців.

«ОТП Банк в п'ятірці лідерів, що впровадили сучасну технологію безконтактних оплат PayPass в Україні, оскільки вона являє комбінацію переваг, абсолютно необхідних нашим клієнтам: зручність, швидкість і безпеку оплати, як в Україні, так і за кордоном. Крім того, технологія PayPass доступна також для стандартних платіжних карток, що забезпечує доступність даної технології для будь-якого клієнта», - зазначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».

Опубліковано: 7 Листопада 2013