Виняткова нагода подвоїти ставку за депозитом в ОТП Банку

 

З 7 жовтня по 31 грудня 2013 року в ОТП Банку діє акція «Депозит – подвійна  вигода!». За умовами акції, всі клієнти, які у період дії акції відкриють в ОТП Банку гривневий депозитний вклад на суму від 10 000 грн до 200 000 грн строком на три місяці під 15% річних, матимуть можливість подвоїти свій дохід за депозитом. Протягом акції щомісячно, шляхом випадкового вибору, будуть визначатися 5 переможців, які одержать удвічі збільшений дохід за своїм акційним вкладом.

Клієнти, які оформлять акційний вклад, отримують більше, ніж просто депозит! Так, при оформленні депозиту у період дії акції кожному клієнту гарантовано дарується сертифікат на знижку до 15% на тури від туристичної компанії «Туристичний Лідер». Додатково клієнти мають можливість виграти сертифікат на безкоштовне страхування КАСКО номіналом 10 000 грн від партнеру Банку – СК «Арсенал страхування». А головний приз акції – туристичний сертифікат на поїздку до Об‘єднаних Арабських Еміратів (номіналом 20 000 грн).

«Дана вигідна акційна пропозиція, за якою клієнти отримують і подвоєний дохід, і можливість яскравого відпочинку, і безкоштовного страхування, стала можливою завдяки плідній співпраці з нашими партнерами – туристичними та страховими компаніями. Адже ми переконані, що партнерські програми мають слугувати саме розширенню можливостей, наданню додаткових переваг для клієнтів», - відзначив Володимир Мудрий, Член Правління АТ «ОТП Банк».

Детальніше про умови акції можна дізнатися, зателефонувавши до Довідкового центру ОТП Банку за телефоном 044 490 05 00 (телефон у Києві).

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

В Україні АТ «ОТП Банк» виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ «ОТП Факторинг Україна», ТОВ «ОТП Адміністратор пенсійних фондів», ТОВ «КУА «ОТП Капітал»», ТОВ «ОТП лізинг» та ТОВ «ОТП Кредит».


Опубліковано: 7 Жовтня 2013