ОТП Банк: наші акції – винагорода лояльних клієнтів

 

Сучасні користувачі вже звикли до різноманітних акцій компаній, що проводяться з метою підвищення популярності товарів та послуг, обізнаності клієнтів щодо бренду, купівельної активності тощо. Не винятком є і банківський сектор, у якому початок кожного бізнес-сезону супроводжується розгортанням промоційних заходів та акцій зі спеціальними пропозиціями.

«Ми, звичайно, користуємося таким універсальним маркетинговим інструментом, як акції. Але закладаємо в них дещо відмінну філософію. Адже практично всі акції спрямовані на винагороду клієнтів, які вже й так щоденно користуються продуктами банку, наприклад, платіжними картками. А в період акції вони мають шанс одержати ще й додатковий приємний приз чи бонус. Таким чином, ми, ніби, кажемо нашим клієнтам: «Ми вдячні Вам і хочемо, щоб Ви залишалися з нами!», - відзначила Ілона Данілова, начальник відділу маркетингу та реклами АТ «ОТП Банк».

Зокрема, дуже цікавою стала акція з мережею ресторанів Carte Blanche, відвідувачі якої просто залишали свої візитні картки у спеціальному брендованому боксі. Потім ці картки бралися до офіційного розіграшу головного призу - чотирьох прогулянок на яхті по Дніпру. 29 серпня у ресторані «Touch CafГ©» переможцям були вручені сертифікати на прогулянку на яхті по Дніпру, брендована продукція ОТП Банку та приємний презент від мережі ресторанів Carte Blanche. Додатково переможцям акції був представлений їх майбутній персональний менеджер, який особисто буде надавати їм консультації щодо продуктів банку.

Не пропустити і детальніше дізнатися про поточні акції ОТП Банку можна, завітавши на сайт банку.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.


Опубліковано: 25 Вересня 2013